EvKategori

Kombi

format_webp (15)
format_webp (17)
format_webp (16)

Bosch Condens 2200I W 24/25 Kw (20.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Bosch Condens 2200i W 24/25 kW Kombi Kombi İle İlgili Sık Sorulan Sorular

 • Baca dahil mi? Evet, tüm kombi grubu ürünlerinde dirsek ve bacadan oluşan baca seti dahildir, ürünle birlikte gönderilir.
 • Bu kombi ERP’li mi? Evet, Bosch Condens 2200i W 24/25 kW Kombi modeli yeni nesil ErP (Enerji Uyumlu Ürün) pompalıdır.
 • Yerden Isıtma Uygun mu? Evet, servis ilk açılışı esnasında belirtmeniz yeterlidir.

Bosch Condens 2200i W 24/25 kW Tam Yoğuşmalı Kombi

Isıtmada 24 kW (20.636 kcal/h), Kullanım Suyunda 25 kW (21.496 kcal/h) Güç

Bosch GC2200iW 24 C 23 [7 736 901 491]

 

  

Yoğuşmalı Condens 2200i W size konfor ve yüksek verimlilik sunar.

Condens 2200i W’nin modülasyonlu brülörü kendisini maksimum gücünün %20’si ve %100’ü arasında bir aralıkta otomatik olarak anlık ısı ihtiyacınıza uyarlar. Böylece cihaz, tam kapasiteye ihtiyaç duymadığınızda da verimli çalışır. Sonuç %94’e kadar mevsimsel enerji verimliliği (ErP direktiflerine göre).

Mükemmel izolasyonu sayesinde çok düşük bir ses seviyesine sahiptir. Başka bir ifadeyle Condens 2200i W fısıldayarak ısıtır. Böylece Bosch’un yüksek kalitesi evinizde yüksek yaşam kalitesi sağlar.

Condens 2200i W, kolay anlaşılır bir kullanım paneline sahiptir. Bu sayede kılavuz olmadan da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikleri

▶ 24 kW ısıtma ve 25 kW sıcak kullanım suyu kapasitesi
▶ Geniş modülasyon aralığı ile çok düşük ısı ihtiyaçlarında bile verimli çözüm, 1:5 Modülasyon
▶ Yoğuşma teknolojisi sayesinde yüksek verimli, ErP enerji verimliliği 94%
▶ Çok sessiz, ErP ses gücü seviyesi 45 db(A)
▶ Kompakt boyutlar (konvansiyonel cihaz ölçülerinde)
▶ Yeni kullanıcı arayüzü, yeni nesil LCD ekran

Yeni Tasarım, Kompakt Ölçüler, Kolay Kullanım

Yeni nesil yoğuşmalı cihazımız Bosch’un “Roundagon” adı verilen yuvarlak hatlı tasarımına sahiptir. Ayrıca konvansiyonel cihaz boyutlarında oldukça kompakt dizayn edilmiştir ve hafiftir. Yeni akıllı askı aparatı ve yüksek baca atış mesafelerine sahip olması da hem montaj esnasında hem de montaj yeri bulmakta kolaylık sağlar. Cihazın 7 tuşlu yeni kullanıcı arayüzü ve yeni nesil LCD ekranı sayesinde kullanımı çok basittir.

Yüksek Verim, Geniş Modülasyon Aralığı ve Düşük Enerji Kullanımı

Eşanjör tasarımında ısı bloğu yenilenmiş ve 94% ErP verimine ulaşmıştır. Bununla beraber yeni venturi tasarımı kullanılmış ve 1:5 modülasyon oranına ulaşılmıştır. Yani cihaz ihtiyaç olmaması durumunda kendini kapasitesinin 5’de 1’i kadar kısabilmekte böylece boşuna gaz tüketimi yapmamaktadır. Eşanjör temizliği oldukça kolaydır.

Çok Sessiz

24 kW maksimum mahal ısıtma kapasitesinde sadece 45 db(A) ses gücü seviyesine (ErP tarafından ölçülen ses değeri) sahiptir. Bu yönü ile piyasada eşsizdir.

Kolay Servis Edilebilirlik

Cihaz sökülebilir yan panellere sahiptir bu da cihaza müdahale için daha fazla alan olması anlamına gelir. Cihazın kapağı açıldığında tüm komponentlere cihazın ön tarafından ulaşılabilmektedir. Bu yönü ile kolay servis edilebilirliğe sahiptir. Ayrıca doldurma musluğu vanası çevirme aparatını güçlendirmek için bir plastik destek parçası eklenmiştir.

ErP Uyumlu Pompa ve Dış Havaya Bağlı Çalışma Özelliği

Condens 2200i W cihazımızda frekans sürücülü (modülasyonlu – ErP uyumlu), düşük elektrik tüketimine sahip pompa bulunmaktadır. Ayrıca oda kumandası olmadan direkt elektronik karta takılan dış hava sensörü ile dış havaya bağlı işletim yapabilir.

Arttırılmış Baca Mesafeleri

Condens 2200i W kombilerin arttırılmış baca mesafeleri montaj yeri için esneklik sağlar.

format_webp (13)
format_webp (14)

Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 Kcal Kombi İle İlgili Sık Sorulan Sorular

 • Baca dahil mi? Evet, tüm kombi grubu ürünlerinde dirsek ve bacadan oluşan baca seti dahildir, ürünle birlikte gönderilir.
 • Bu kombi ERP’li mi? Evet, Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw Kombi modeli yeni nesil ErP (Enerji Uyumlu Ürün) pompalıdır.
 • Yerden Isıtma Uygun mu? Evet, servis ilk açılışı esnasında belirtmeniz yeterlidir.
 • Kargo dahil mi? Evet, tüm kombi alışverişlerinizde fiyatlarımıza kargo dahildir.
 • Kombi Montajı ve garanti işlemleri ile ilgili bilgiler sayfanın en alt kısmındadır…

Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Vitodens 50-W | Dahili Wifi Entegre Değil Ve ViCare Kablolu Oda Kumandası Yok

Vitodens Trend | Dahili Wifi Entegre Değil Ve ViCare Kablolu Oda Kumandası Yok

Vitodens Connect | Dahili Wifi İle Kombi Cep Telefonundan Kumanda Edilebilir ve ViCare Kablolu Oda Kumandası Yok

Vitodens 100-W | Dahili Wifi İle Kombi Cep Telefonundan Kumanda Edilebilir ve ViCare Kablolu Oda Kumandası Va


Bir aile şirketi olan Viessmann Grubu ısıtma, sanayi ve soğutma tekniği sistemleri üretimi yapıyor. 11 ülkede üretim şirketleri bulunuyor. Yaklaşık 70’ ten fazla ülkede satışı yapılıyor. Marka kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda gelecek nesiller için ekolojik dengeyi bozmadan ürünler üretmeyi amaçlıyor. Isı tekniği ile çevre dostu olma yolunda ilerliyor. Zararlı madde emilimi, düşük ve yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Güneş enerjisi sistemleri, katı yakıtlı ısıtma sistemleri ve ısı pompaları gibi ürünler sunuyor. Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 kcal tam yoğuşmalı kombi bacalı ve hermetik işletme için kullanılıyor. Isı gücü 25/29 kW. 3 bar işletme basıncı bulunuyor. Kombiler arasında çevre dostu tam yoğuşmalı kombi olarak biliniyor. Söz konusu Viessmann Vitodens kombi modellerini Hepsiburada ile detaylı bir şekilde inceleyebilir, özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünlerin fiyat seçeneklerini de öğrenebilirsiniz.

Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 kcal tam yoğuşmalı kombi özellikleri arasında konforlu ve enerji tasarrufu olması önde geliyor.  Düşük ses seviyesi, yalın bir tasarımı bulunuyor. Paslanmaz çelik silindirik brülörü, zararlı madde emisyonu ve sessizlik sağlıyor. %17 modülasyon aralığı bulunuyor. Inox-Radial ısıtma yüzeyi paslanmaz çelikten oluşuyor. Bu özellik de uzun süreli kullanımlar ve güvenlik sağlıyor. Büyük güç aktarımı küçük hacimdeki dairesel yapıları tarafından gerçekleşiyor. Laminar bir akış ile yoğun ısı transferi sağlanıyor. Sıcak su temini ve yüksek sıcak su imkânı bulunuyor. Kontrol paneli ve dijital göstergesi ile sıcaklık isteğe göre ayarlanabiliyor. Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 kcal tam yoğuşmalı kombi incelemesi yapıldığında dijital oda termostatı sayesinde konforlu ve enerji tasarruflu ısınma sağlandığı görülüyor.

Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi Kullanımı

Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 kcal tam yoğuşmalı kombinin bakımı ve kurulumu oldukça kolay oluyor. Tesisat bağlantıları AquaBloc’ a entegre ediliyor. Bir araç ve alet kullanmadan kolayca olduğu yerden sökülebiliyor. Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 kcal tam yoğuşmalı kombi kullanımı belirlenen ısı seviyesi üzerinden gerçekleşiyor. Isı seviyesine ulaşılmadan, içerisindeki sıvı değişiyor. Bu şekilde sıcaklık akışı sağlanıyor. Radyatör 50 derecenin altında olduğunda yoğuşmalı kombi iş yapmaya başlıyor. Kullanıcılar genellikle enerji tasarrufu için tercih ediyor.

Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Hepsiburada rehberliğinde Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 kcal tam yoğuşmalı kombi nasıl sorusunu kolaylıkla yanıtlayabilirsiniz. Bu sayede yaşam alanınız ya da işyeriniz için doğru kombi seçimini de yapabilirsiniz. Kombi kriterlerinize ve fiyat aralığınıza göre Hepsiburada içerisinde ilgilenebileceğiniz kombileri görüntüleyebilirsiniz. Kombi alternatiflerinizi fiyat, yorum, puan, teknik özellikler başlıklarına göre karşılaştırabilirsiniz. Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 kcal tam yoğuşmalı kombi fiyatlarını karşılaştırırken, kıyaslama yaptığınız kombilerin aynı ya da benzer özelliklere sahip olup, olmadığına dikkat edebilirsiniz. Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 kcal tam yoğuşmalı kombi yorumları ve fiyatları sayesinde de tam yoğuşmalı kombi kullananların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Viessmann Vitodens tam yoğuşmalı kombi modelinden memnuniyet seviyelerini de öğrenebilirsiniz. Bu sayede Viessmann Vitodens tam yoğuşmalı kombi karşılaştırmasını hızlı ve kolaylıkla sonlandırabilirsiniz.

format_webp (10)
format_webp (11)
format_webp (12)
Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)
* 24 kW ısıtma ve 30kW sıcak su kapasitesi
* Yoğuşma teknolojisi ile çok yüksek verim ve çok düşük gaz tüketimi (%109’a varan verim değeri)
* Özel Alüminyum-Silisyum alaşımlı döküm eşanjörü sayesinde yüksek enerji verimi ile yakıttan tasarruf
* Geniş modülasyon aralığı sayesinde verimli çalışma

Not: Kombi montajları yetkili servis tarafından ücretsiz yapılmamaktadır. Kombi montajı alıcıya aittir. Kombi montajından sonra bölgenizdeki gaz dağıtım firmasından uygunluk veya değişim belgesi almanız gerekmektedir. Daha sonra aldığınız markanın müşteri hizmetlerini arayarak cihazın devreye alınması için ücretsiz servis talep edebilirsiniz.
Buderus Logamax Plus GB062 modeli, dayanıklı malzeme içeriği ve ergonomik tasarımı ile ev ve iş yerlerinde kullanım amacıyla sıklıkla tercih edilir. Harcadığı enerji bakımından tasarruf sağlayan Buderus Logamax Plus GB062 24 kw yoğuşmalı kombi, ısıtma kapasitesi ve sunduğu teknolojik özellikleri ile de göz doldurur. Geniş aralıkta bulunan modülasyon ayarı sayesinde hem enerjiden hem de zamandan tasarruf sağlayarak verimli çalışır.

Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi AvantajlarıBuderus Logamax Plus kombinin avantajları şu şekilde sıralanabilir:

 • Logamax Plus GB062 kombi, yoğuşma özelliği sayesinde enerji tasarrufu sağlar.
 • Buderus Logamax Plus GB062-24 kw enerji kapasitesi sayesinde kullanılan alanın verimli bir şekilde ısınmasına yardımcı olur.
 • Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) bir şekilde beğeninize sunulur. Bu sayede kombiyi kullanmanız için ayrıca ihtiyaç duyabileceğiniz baca ihtiyacının önüne geçilir.
 • Buderus kombi termostatı sayesinde iç oda ısısını görebilir, kombiyi ihtiyacınıza uygun olarak ayarlayabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi SeçimiBuderus Logamax Plus GB062 özellikleri, ihtiyaçlarınızı yüksek verimlilikte karşılamanıza imkan sunar. Bununla birlikte kombi seçiminde göz önünde bulundurmanızın fayda sunacağı bazı durumlar bulunur. Kullanılacak evin yalıtım durumu, alan ölçüleri, oda ve petek sayısı, kombi tercih ederken dikkat edebileceğiniz bazı noktalardır. Bütçe dostu Buderus Logamax Plus GB062 fiyatları ile içinizi ısıtırken, şık görünüşüyle dekorasyonunuza uyum sağlar. Aklınıza takılan sorular ve diğer kullanıcıların ürün ile ilgili deneyimlerine Buderus Logamax Plus GB062 yorumları bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi FiyatlarıBuderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) fiyatları, farklı parametrelerin göz önünde bulundurulması ile belirlenir. Kaliteyi her bütçeye uygun fiyatlar ile beğeninize sunan Buderus markası, alüminyum ve silisyum eşanjörü ile yakıt tasarrufu sağlar. Bununla birlikte yüksek performans verimlilik sunan kombi, yoğuşma teknolojisi ile gaz tüketiminin kullanıcı deneyimine göre değişiklik gösteren oranda düşürülmesine yardımcı olur. Sizde Hepsiburada ile online olarak Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) satın alabilir, alışveriş deneyimini evinizin konforunda yaşayabilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi Seçimi Nasıl Olmalıdır?Kombi modelleri arasında kullanım yeri ve sunduğu özellik bakımından değişiklik görülebilir. Buderus Logamax Plus 24 kw kapasitesi ve yoğuşma özelliği sayesinde ev ve iş yeri gibi alanları verimli bir şekilde ısıtırken enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur. Buna ek olarak Buderus kombi seçimi yaparken sadece Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) en ucuz araştırması yapmak değil, aynı zamanda kullanacağınız alanın özelliklerini de göz önünde bulundurmanız doğru ürünü bulmanız önemlidir.

Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi İçin Enerji Tüketimi Nasıldır?Buderus Logamax Plus GB062 yoğuşmalı kombi enerjiden tasarruf edebileceğiniz donanıma sahiptir. Yoğuşma özelliği sayesinde evinizi verimli bir şekilde ısıtırken tasarruf etmenize yardımcı olur. 24 Kw ısıtma ve 30 Kw sıcak su kapasitesi ile farklı alanlardaki ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi Nasıl Temizlenir?Kombi filtre ve baca temizliğinin, bu işi bilen bir uzman tarafından yapılması önerilir. Bununla birlikte kombinin iç mekanizma ve boru temizliği marka tarafından belirlenen aralıklarla yaptırabilirsiniz. Kombinin dış yüzey kaplamasını ise nemli bir bez yardımı ile silip sonrasında kurulayarak pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB062 24 Kw Yoğuşmalı Kombi

Ev ya da iş olması fark etmeden yaşam alanlarında ısıtma ihtiyacını karşılamak ve uygun sıcaklığa getirmek ile birlikte sıcak su açısından da kombiler büyük öneme sahiptir. Buderus, iklimlendirme ve ısıtma sektöründe her zaman yenilikçi sistemleri ile bilinen markalar arasındadır. Verimliliği sağlayan ve bunu sürekli hale getiren dayanıklı ürünleri ile bilinen bu marka kombi modelleri ile de beğenilir. Birçok farklı kombi modeli bulunan bu markaya ait en önemli kombi modellerinden biri de Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi modelidir.%109 verimlilik değerine sahip olan bu model yüksek verimle yanma gerçekleştiren modülasyonla fana sahiptir. Yeni nesil kombiler arasında yer almakla birlikte aydınlatmalı LCD ekran sayesinde kolay kullanım ve kolay okuma imkanına sahiptir.

Buderus Logamax Plus GB062 24 Kw Yoğuşmalı KombiÖzellikleri

Doğalgaz ile çalışan Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi modeli özellikleri ile dikkat çekmektedir. ERP uygunluğuna sahip olan bu kombi modeli 19.000 kcal/h kapasiteye sahiptir. Çalışma sırasında en fazla 47 dB seviyesine çıkmaktadır. A sınıf mahal ısıtma verimliliğine sahip olan bu kombi modeli su ısıtma verimliliği açısından da aynı sınıfa sahiptir. %93 oranında mahal ısıtma verimliliğine sahip olan bu modelin ısıtma verimliliği ise %81 oranındadır. Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi modeli yıllık 35 kwh elektrik tüketimine sahiptir. Yıllık yakıt gideri doğalgaz olarak hesaplandığında 18 Gj olarak tahmin edilmektedir.

Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi özellikleri arasında 8 litre kapasitesindeki genleşme tankı ön plana çıkmaktadır. Bu cihazın çalışma durumuna etki eden kullanım suyu debisi ise her bir dakika için 10 litre olmaktadır. Toplam elektrik tüketimi incelendiğinde 120 W olurken NOX sınıfı ise 6 olarak ifade edilmektedir. Bu kombi modelinin teknik özellikleri kadar tasarım özellikleri de dikkat çekici bir yapıdadır. Harika bir tasarıma sahip olması nedeniyle hem kapalı hem de açık alanda kullanılabilir özelliktedir. Dolap içerisine sığdırabileceğiniz boyutlara sahip olan bu kombi modeli açık bir şekilde muhafaza edilse bile kompakt tasarıma sahip olması nedeniyle rahatsızlık vermemektedir. Yaklaşık 35.4 kilogram ağırlığında olan bu kombinin yüksekliği 816 milimetre eni ise 400 mm ölçülerindedir. Derinlik açısından bakıldığında 300 milimetre bir derinlik ortaya çıkmaktadır. Petek ısısı en az 30 santigrat derece olan bu kombinin en yüksek ısı değeri 82 santigrat derece olmaktadır. Su ısısı olarak bakıldığında ise en düşük değer 40 santigrat derece iken en yüksek değer 60 santigrat derece olarak belirtilir.

 Teknik Özellikleri

 •  30kw sıcak su üretme kapasitesi ve24 kw su ısıtma
 • Çok yüksek seviyedeki verim ve hayli düşük seviyedeki gaz tüketimi .( yoğuşma teknolojisi sayesinde %109’a varan verim değeri)
 • Alüminyum-Silisyum alaşımlı döküm eşanjörü ile yüksek seviyede enerji verimi ye akıt tasarrufu
 • Geniş modülasyon aralığı sayesinde verimli çalışma

Kutu içeriği

Kutu içerisinde cihaz ile birlikte bağlantı aparatları da yer almaktadır. Ayrıca cihazı nasıl kullanacağınızı gösteren bir kullanım kılavuzu ve satın alma işleminin sonrası başlayan garanti belgesi bulunmaktadır.

Buderus Hakkında

Johann Wilhelm Buderus tarafından 1731 yılında Almanya’da kurulan firma yüzyıllardır ısıtma uzmanı olarak geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Günümüzde Bosch grubu bünyesinde hizmetlerini devam ettiren şirket dünyanın her yanında ilgi gören ısıtma teknolojilerine sahiptir. Her zaman yenilikçi teknolojiyi kullanan firma yenilebilir enerjiler içeren sistemleri kullanıcılarına sunmaktadır.

format_webp (8)
format_webp (7)
format_webp (9)

Demirdöküm Ademix 28 Kw (20000 Kcal) Kombi İle İlgili Sık Sorulan Sorular

 • Baca dahil mi? Evet, tüm kombi grubu ürünlerinde dirsek ve bacadan oluşan baca seti dahildir, ürünle birlikte gönderilir.
 • Bu kombi ERP’li mi? Evet, Demirdöküm Ademix 28 Kw Kombi modeli yeni nesil ErP (Enerji Uyumlu Ürün) pompalıdır.
 • Yerden Isıtma Uygun mu? Evet, servis ilk açılışı esnasında belirtmeniz yeterlidir.
format_webp (5)
format_webp (6)

Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)

Buderus Logamax Plus Gb122-İ-24Kd-H Erp Yoğuşmalı Kombi

Öne Çıkan Özellikleri
▶ 24 Kw Isıtma Ve 30 Kw Sıcak Kullanım Suyu Kapasitesi
▶ Geniş Modülasyon Aralığı İle Çok Düşük Isı İhtiyaçlarında Bile Verimli Çözüm, 1:10 Modülasyon
▶ Yoğuşma Teknolojisi Sayesinde Yüksek Verimli, Erp Enerji Verimliliği 94%
(Eski Verim Ölçüm Değerine Göre; 109,5%)
▶ Çok Sessiz, Erp Ses Gücü Seviyesi 44 Db(A)
▶ Kompakt Boyutlar (Konvansiyonel Cihaz Ölçülerinde)
▶ *** 3 Yıldız Sıcak Kullanım Suyu Konforu, 24 Plakalı Eşanjör
▶ Yeni Kullanıcı Arayüzü Ve Tüm Yeni Buderus Oda Kumandaları İle Kullanılabilen Gelişmiş Elektronik
Malzeme Numarası, Cihaz Kodu Ve Açıklamaları
Yeni Tasarım, Kompakt Ölçüler, Kolay Kullanım
Yeni Nesil Yoğuşmalı Cihazımız Konvansiyonel Cihaz Boyutlarında Oldukça Kompakt Dizayn Edilmiştir Ve Hafiftir. Yeni Akıllı Askı Aparatı Ve Yüksek Baca Atış Mesafelerine Sahip Olması Da Hem Montaj Esnasında Hem De Montaj Yeri Bulmakta Kolaylık Sağlar. Cihazın 7 Tuşlu Yeni Kullanıcı Arayüzü Ve Yeni Nesil Lcd Ekranı Sayesinde Kullanımı Çok Basittir.
Yüksek Verim, Geniş Modülasyon Aralığı Ve Düşük Enerji Kullanımı
C6-1 Adlı Eşanjörümüz Yeni Tasarımında Isı Bloğu Yenilenmiş Ve 94% Erp Verimine Ulaşmıştır. Bununla Beraber Yeni Venturi Tasarımı Kullanılmış Ve 1:10 Modülasyon Oranına Ulaşılmıştır. Yani Cihaz İhtiyaç Olmaması Durumunda Kendini Kapasitesinin 10’Da 1’İ Kadar Kısabilmekte Böylece Boşuna Gaz Tüketimi Yapmamaktadır. Tasarımda Fan Üst Taraftan Yan Tarafa Alınarak Yerden Tasarruf Sağlanmıştır. Eşanjör Temizliği Oldukça Kolaydır. Cihaz Standby Halindeyken Sadece 2,5W Elektrik Harcar.
Çok Sessiz
24 Kw Maksimum Mahal Isıtma Kapasitesinde Sadece 44 Db(A) Ses Gücü Seviyesine (Erp Tarafından Ölçülen Ses Değeri) Sahiptir. Bu Yönü İle Piyasada Eşsizdir.
Kolay Servis Edilebilirlik
Cihaz Sökülebilir Yan Panellere Sahiptir Bu Da Cihaza Müdahale İçin Daha Fazla Alan Olması Anlamına Gelir. Cihazın Kapağı Açıldığında Tüm Komponentlere Cihazın Ön Tarafından Ulaşılabilmektedir. Bu Yönü İle Kolay Servis Edilebilirliğe Sahiptir. Ayrıca Doldurma Musluğu Vanası Çevirme Aparatını Güçlendirmek İçin Bir Plastik Destek Parçası Eklenmiştir.
Erp Uyumlu Pompa Ve Dış Havaya Bağlı Çalışma Özelliği
Gb122İ Cihazımızda Frekans Sürücülü (Modülasyonlu – Erp Uyumlu), Düşük Elektrik Tüketimine Sahip Pompa Bulunmaktadır. Ayrıca Oda Kumandası Olmadan Direkt Elektronik Karta Takılan Dış Hava Sensörü İle Dış Havaya Bağlı İşletim Yapabilir.
Arttırılmış Baca Mesafeleri
Gb122İ Kombilerin Arttırılmış Baca Mesafeleri (80/125’Lik Baca Kullanılması Durumunda 28M’Ye Kadar) Montaj Yeri İçin Esneklik Sağlar.
Teknik Veriler
Teknik Özellik Birim Logamax Plus Gb122İ Kombi (Doğalgaz) Maks. Nominal Isıtma Kapasitesi (Pmax) 40/30 °C Kw 25,2
Maks. Nominal Isıtma Kapasitesi (Pmax) 80/60 °C
Kw
24,0 Min. Nominal Isıtma Kapasitesi (Pmin) 40/30 °C Kw 3,4
Min. Nominal Isıtma Kapasitesi (Pmin) 80/60 °C
Kw
3 Sıcak Kullanım Suyu İçin Maks. Nominal Isıtma Kapasitesi (Pnw) Kw 29,4
Verim Min. Kapasite Isıtma Eğrisi 36/30 °C
%
109,5 Kullanım Suyu Ayar Sıcaklığı ⁰C 35-60
Maks. Sıcak Kullanım Suyu Miktarı
L/Dk
14 Elektrik Gerilimi V Ac 230
Çekilen Stand-By Gücü
W
2,5 Ses Gücü Seviyesi Db(A) ≤44
Nox Sınıfı
-
6 Gidiş Suyu Ayar Sıcaklığı ⁰C 30-82
Isıtma İçin Müsaade Edilen Maks. Çalışma Basıncı (Pms)
Bar
3 Ağırlık Kg 36
Ölçüler Y × G × D
Mm
710X400X300
Maksimum Baca Mesafeleri
Aksesuarlar
Buderus’Un Standard Yoğuşmalı Baca Setleri Ve On/Off Ve Ems Oda Kumandaları İle Uyumludur. Gb122İ Demo Kombi İçin Malzeme Numarası; 7-736-901-684.
Gaz Dönüşüm Setleri
Erp Etiketi Ve Erp A+ Sistem Etiketi Hakkında
Cihazın Erp’Ye Göre Nominal Kapasitesi 24 Kw, Mahal Isıtma Verimliliği 94%’Dür. Mahal Isıtma Ve Sıcak Kullanım Suyu Sezonsal Isıtma Verimlilik Sınıfları A’Dır.
Modülasyonlu Ve Dış Havaya Göre Çalışan Bir Oda Kumandasıyla Oluşturulan Sistemde, Bu Özelliklere Sahip Oda Kumandalarının Getirdiği İlave 4 Puan İle Toplam Sistem Verimliliği 98%’E Çıktığı Üzere Sisteme Ait Olan Sezonsal Mahal Isıtma Enerji Verimliliği Sınıfı A+’A Çıkmaktadır.
Örnek Sistemler:
Gb122İ > A+ Sistem Verimliliği
Sistem Etiketleri Buderus Web Sitesindeki Erp Programından Oluşturulabilir (1 Eylül Tarihi İtibari İle).

Not: Kombi montajları yetkili servis tarafından ücretsiz yapılmamaktadır. Kombi montajı alıcıya aittir. Kombi montajından sonra bölgenizdeki gaz dağıtım firmasından uygunluk veya değişim belgesi almanız gerekmektedir. Daha sonra aldığınız markanın müşteri hizmetlerini arayarak cihazın devreye alınması için ücretsiz servis talep edebilirsiniz.

Alman markası olan Buderus; yoğuşmalı kombiler, boylerler ve oda kumandaları üretimi yapıyor. Buderus’un bu bireysel ürünlerinin yanı sıra ticari ürünleri de bulunuyor. Markanın ticari ürünleri arasında; güneş sistemleri, yer tipi kazanlar ve ısıtma yan elemanları gibi seçenekler yer alıyor. Buderus kombiler çevre dostu olmaları ve tasarruflu çalışmaları ile tercih ediliyor. Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw yoğuşmalı kombi; yoğuşmalı ısıtma tekniği ile çalışıyor. Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw yoğuşmalı kombi incelemeleri ile kombi modelini yakından tanımak mümkün oluyor. Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw yoğuşmalı kombi özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için Hepsiburada’nın sunduğu sistemden yararlanabilirsiniz. Beyaz renkte tasarlanan Buderus kombi modelinin yüksekliği 710 mm, genişliği 400 mm, derinliği 300 mm ve ağırlığı 36 kilogram. Buderus kombi modelinin ısıtma tekniği yoğuşma, baca tipi hermetik ve yakıt tipi de doğalgaz. Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw yoğuşmalı kombi nasıl sorusunu yanıtlamak amacıyla teknik detaylarını öğrendiğiniz gibi kombi kullananların yorumlarını da okuyabilirsiniz. Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw yoğuşmalı kombi incelemesi aracılığıyla da kombi modelinin özellikleri, kullanımı gibi ayrıntılara erişebilirsiniz. Aynı zamanda Buderus kombi modellerini fiyat, özellik ekseninde araştırarak, hangi kombi modelini seçeceğinize karar verebilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) Özellikleri

Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw yoğuşmalı kombi özellikleri ile kullanıcısının düşük yakıt tüketimine nazaran yüksek verim elde etmesini sağlıyor. LPG- doğalgaz ile çalışan Buderus yoğuşmalı kombi ile, yakıt tüketiminde tasarruf elde ediliyor. Yoğuşmalı çalışma tipi sayesinde aynı enerjinin defalarca döndürülmesini ve bu enerjiden tam verim alınmasını sağlıyor. 20640 kcal / saat kapasitesi sayesinde de yüksek sıcaklıklara aniden çıkabiliyor. Böylece bulunduğu ortamın istenen sıcaklık değerine gelmesi için uzun süreler çalışması gerekmiyor. 20000 kcal / h kapasite sınıfı ile bu özelliğini pekiştiriyor.  20 mbar doğalgaz basıncı ve 30 mbar LPG gaz basıncı ile de çalışma hızında ve çıktığı sıcaklıklarda azalmalar meydana gelmiyor.  Bu sayede Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw yoğuşmalı kombi, verimlilik bakımında 3 yıldız alıyor. Çift eşanjörü sayesinde kombi ve musluklara giden sular farklı eşanjörlerde ısıtılıyor. Bu sayede musluklardan sıcak su alınması esnasında kombilerde sıcaklık düşüşü olmuyor. Kombi ve musluk suları tamamen birbirinden bağımsız olarak ısıtılıyor.

Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw yoğuşmalı kombi alımı sonrasında sıkıntı yaşamamak amacıyla bazı noktaları önceden kontrol edebilirsiniz. Bu sayede beklenmedik sorunlarla karşılaşma riskini de minimize edebilirsiniz. Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw yoğuşmalı kombi yorumları ile kombinizi kullanmaya başladıktan sonra neler yaşayabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu sebeple Buderus kombi modeline gelen yorumları okuma konusunda hassas davranabilirsiniz. Kombinin yaşam alanlarını yerleşmesi için önceden ölçülerini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca kombiyi yerleştirirken alan kadar ne kadar ses çıkardığı da önem kazanıyor. Bu yüzden kombi ölçülerine ve ses seviyesine bakabilirsiniz. Ayrıca kombi modelinin yıllık enerji tüketimine ve kullanımının kolay olmasına dikkat edebilirsiniz. Minimum ve maksimumdaki petek ve su değerlerinin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

format_webp
format_webp (1)
format_webp (1)

BAYMAK LUNATEC TAM YOĞUŞMALI KOMBİ

LUNATEC 24 / LUNATEC 30 / LUNATEC 35

 • Yeni ve Üstün Avrupa Teknolojisi
 • %20’ye Kadar Hidrojen Karışımı ile Çalışmaya Uyumlu
 • BDR Platformunun Özel Tasarımlı ve Kaliteli Komponent Kullanımı
 • ErP Enerji Verimlilik Sınıfı A
 • Özel Tasarımlı Susturucu ve Yüksek Yoğunluklu İzolasyon Sayesinde Daha Düşük Ses Seviyesi
 • Kompakt Boyutları Sayesinde Yerden Tasarruf ve Servis Kolaylığı
 • Kolay Ayarlanabilir ve Kullanıcı Dostu Kontrol Paneli
 • Su Ön Isıtma Özelliği ile Yüksek Sıcak Su Konforu
 • Tesisat Su Basıncını Dijital Ekran Üzerinden Hassas Okuyabilme Özelliği
 • Paslanmaz Silindirik Çelik Brülör ile Doğalgaz, Propan ve LPG’ye Uygun Kullanım
 • 36 Ay Garanti

format_webp
%107,5 verim
• 24 kW’lık kapasite
• ErP verimlilik sınıfı
• Sessiz çalışma
• 678 mm x 410 mm x 288 mm
minimal boyutlarıyla kullanım
alanında tasarruf
• Doğalgaz ve LPG ile kullanım imkanı
• Düşük NOx ve CO emisyonları
• ¼ modülasyon oranı
• Tesisatı ve kombiyi koruma altına
alan otomatik by-pass sistemi
• Donmaya karşı koruma
• Kalorifer Devresi İçin Eko ve Konfor
Modu
• Akıllı oda termostatı vasıtasıyla IOS
ve Android uygulamaları ile kontrol
edilebilme
• TSE ve CE Belgeli
• ErP yönetmeliğine uygunluk
• Konforlu sıcak su elde edebilmek için
plakalı eşanjör
• Paslanmaz çelik brülör ile yüksek
yanma verimi, düşük atık gaz
emisyonu
• Kullanım suyunda feed forward ve
türbin sistemi ile sabit sıcaklıkta su
alma imkanı
• Otomatik by-pass sistemi ile tesisatı
ve kombiyi koruma altına alma
özelliği
• Otomatik purjörlü 3 devirli
sirkülasyon pompasıyla daha az enerji
tüketimi ve her mekana uygunluk
• Oda termostatı, dış hava sıcaklık
sensörü ve zamanlayıcı (timer)
bağlama imkanı
• Tesisattaki ısıl yığılmaları engelleyen
‘’pump over- run’’ özelliği
• Tek elektrotta 2 fonksiyon (ateşlemeiyonizasyon)
• Basınçlı sistem güneş enerjisi desteği
(Opsiyonal)
• Ergonomik tasarımlı elektronik kart
ile bütünleşik büyük ekran negatif
LCD-beyaz aydınlatma
• Kompakt full hermetik yapı
• Ergonomik kontrol paneli dizaynı
• Kumanda paneli arka kapağı esnek
açılabilir yapısı sayesinde tamamen
kapağı çıkarmadan müdahaleye
imkanı
• Servis ve bakım kolaylığı sağlayan
tasarım
• 60/100 mm ve 80/125 bacalar için
tek gövde

Not: Kombi montajları yetkili servis tarafından ücretsiz yapılmamaktadır. Kombi montajı alıcıya aittir. Kombi montajından sonra bölgenizdeki gaz dağıtım firmasından uygunluk veya değişim belgesi almanız gerekmektedir. Daha sonra aldığınız markanın müşteri hizmetlerini arayarak cihazın devreye alınması için ücretsiz servis talep edebilirsiniz.
Son teknolojik imkanlarla tasarlanan E.C.A Proteus Premix, yoğuşmalı olması ile ön plana çıkar. Yoğuşmalı kombileri diğer kombilerden ayıran en önemli farklardan birisi içerisinde yer alan ısı eşanjörüdür. Bu sistem sayesinde dışarı atık olarak bırakılması gereken gaz, su buharından ayrıştırılarak tekrar kullanıma kazandırılır. Böylelikle E.C.A Proteus Premix 24 kW yoğuşmalı kombi ile maksimum enerji tasarrufu sağlanmış olur. Aynı zamanda çevreye salınan zararlı gazların oranı azaltılır.

Maksimum Enerji Tasarrufu Sağlayan Proteus PremixDaha verimli ısıtma amaçlı üretilen ve sıcak su ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanan E.C.A Proteus Premix kombi, farklı özellikleri ile dikkat çeker. Sessiz çalışma özelliğine sahip olması nedeniyle gürültü kirliliğine neden olmaz. E.C.A Proteus Premix 24 kW kapasite olarak ölçülür. Bu da yaklaşık 160 metrekareye kadar olan alanı ısıtmak için yeterlidir. Bununla beraber radyatör uzunluğu olarak 5 ile 9 metre arasında seçim yapılabilir. Siz de bu özelliklerden yararlanmak için Proteus Premix 24 kW yoğuşmalı kombi (baca dahil) satın alabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

Farklı Özellikleri ile E.C.A Proteus Premix KombiKullanıcı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan E.C.A Proteus Premix 24 kW yoğuşmalı kombi (baca dahil) kullanıma sunulur. Teknolojik imkanlardan yararlanarak dizayn edilen ürün, kolay bir kullanım olanağı sunar. Akıllı oda termostatı sayesinde İOS ve Android işletim sistemlerine sahip cihazlardan kolaylıkla kontrol edilebilir. Böylelikle nerede olursanız olun kombinin ayarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Donmaya karşı koruma özelliğinin olması ise ekstra bir avantaj sağlar. Ayrıca hem LPG hem de doğalgaz ile kullanılabilir olması büyük avantaj yaratır. Siz de tüm bu avantajlara sahip olmak için E.C.A Proteus Premix 24 kw yoğuşmalı kombi (baca dahil) en ucuz fiyat seçeneklerine göz gezdirebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatları ile E.C.A Proteus Premix Yoğuşmalı KombiErgonomik tasarıma sahip olan kombi modeli, üzerinde yer alan ekran sayesinde rahatlıkla kontrol edilebilir. Kombinin her iki yanında bulunan tuşlar vasıtasıyla, peteklerin sıcaklık ayarı yapılabilir. Bunun yanı sıra sıcak su ayarı da yine her iki yanında bulunan artı ve eksi yönlü işaretlerden yararlanarak kontrol edilebilir. Arka kapağının esnek bir şekilde açılabilmesi, kullanım kolaylığı sağlar. Otomatik bypass sistemi ile olası riskli durumlara karşı tesisatı ve kombiyi koruma altına alır. Memnuniyet yaratan özellikleri ile dikkat çeken E.C.A Proteus Premix 24 kW yoğuşmalı kombi (baca dahil) fiyatlarını inceleyerek, Hepsiburada üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

E.C.A Kombi Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?Kombi satın alırken dikkat edilmesi gereken konulardan birisi kapasitesidir. Kombi ve petek uyumu göz önünde bulundurularak seçim yapılması, verimlilik açısından oldukça önemli bir kriterdir. E.C.A Proteus Premix kombi hermetik baca tipi özelliğinde, yoğuşmalı ve yüksek performansa sahip olan bir modeldir. Kapasitesinin yeterli olması durumunda gönül rahatlığı içinde tercih edilebilir.

E.C.A Proteus Premix Özellikleri Nelerdir?Yoğuşmalı kombi arayanların ihtiyacını karşılayan model, aynı zamanda 24 kW’lik kapasiteye sahiptir. Sessiz çalışma özelliği, yüksek enerji verimliliği, doğalgaz ve LPG ile uyumlu bir şekilde çalışması, kombinin extra özellikleri arasında yer alır.

E.C.A 24 kW Kombi Yoğuşmalı mıdır ?Yoğuşmalı özelliğe sahip olan Proteus Premix kombi, üst düzey enerji verimliliği sağlar. Aynı zamanda çevre kirliliğini önleyerek, doğanın korunmasına katkıda bulunabilir.

110000160518094

* 12 – 15 – 18 – 24 – 27 kW’lık kapasite seçenekleri * Sessiz çalışma (38 dB) * Minimal boyutları ile kullanım alanından tasarruf * Elektrik enerjisi ile kullanım (monofaze veya trifaze) * Enerji verimli pompa ile ErP sistemine uygun * Yüksek modülasyon oranı * Kontaktor sistemi ve dahili sigorta ile kullanım güvenliği * Inconel 800 özel alaşımlı rezistans * Sıcak kullanım suyu temini için ikinci bir plakalı eşanjör (MT model) * Comfort modu ile anlık sıcak su erişimi * Çift NTC sistemi ile daha hassas ve güvenli sıcaklık kontrolü * Tesisatı ve kombiyi koruma altına alan otomatik By-Pass sistemi * On/Off ve modülasyonlu oda termostatları ile kullanabilme * Donmaya karşı koruma * CE Belgeli * Servis ve bakım kolaylığı sağlayan tasarım * Cihaz Boyutları: 678 x 410 x 288 mm * The Chicago Athenaeum 2021 Good Design Ödülü

Doğal gazın olmadığı yerde çözüm E.C.A.’dan: Arceus Elektrikli Kombi E.C.A., Arceus elektrikli kombi ile doğal gazın bulunmadığı bölgelere ideal ısıtma çözümü sunuyor. Çevre dostu Arceus kombi, minimal boyutları ve 5 farklı kapasite seçeneğiyle kullanıcısına hem ısınma konforu hem de sıcak su kullanımında kolaylık sağlıyor.