Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 Kcal Kombi İle İlgili Sık Sorulan Sorular

  • Baca dahil mi? Evet, tüm kombi grubu ürünlerinde dirsek ve bacadan oluşan baca seti dahildir, ürünle birlikte gönderilir.
  • Bu kombi ERP’li mi? Evet, Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw Kombi modeli yeni nesil ErP (Enerji Uyumlu Ürün) pompalıdır.
  • Yerden Isıtma Uygun mu? Evet, servis ilk açılışı esnasında belirtmeniz yeterlidir.
  • Kargo dahil mi? Evet, tüm kombi alışverişlerinizde fiyatlarımıza kargo dahildir.
  • Kombi Montajı ve garanti işlemleri ile ilgili bilgiler sayfanın en alt kısmındadır…

Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Vitodens 50-W | Dahili Wifi Entegre Değil Ve ViCare Kablolu Oda Kumandası Yok

Vitodens Trend | Dahili Wifi Entegre Değil Ve ViCare Kablolu Oda Kumandası Yok

Vitodens Connect | Dahili Wifi İle Kombi Cep Telefonundan Kumanda Edilebilir ve ViCare Kablolu Oda Kumandası Yok

Vitodens 100-W | Dahili Wifi İle Kombi Cep Telefonundan Kumanda Edilebilir ve ViCare Kablolu Oda Kumandası Va


Bir aile şirketi olan Viessmann Grubu ısıtma, sanayi ve soğutma tekniği sistemleri üretimi yapıyor. 11 ülkede üretim şirketleri bulunuyor. Yaklaşık 70’ ten fazla ülkede satışı yapılıyor. Marka kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda gelecek nesiller için ekolojik dengeyi bozmadan ürünler üretmeyi amaçlıyor. Isı tekniği ile çevre dostu olma yolunda ilerliyor. Zararlı madde emilimi, düşük ve yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Güneş enerjisi sistemleri, katı yakıtlı ısıtma sistemleri ve ısı pompaları gibi ürünler sunuyor. Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 kcal tam yoğuşmalı kombi bacalı ve hermetik işletme için kullanılıyor. Isı gücü 25/29 kW. 3 bar işletme basıncı bulunuyor. Kombiler arasında çevre dostu tam yoğuşmalı kombi olarak biliniyor. Söz konusu Viessmann Vitodens kombi modellerini Hepsiburada ile detaylı bir şekilde inceleyebilir, özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünlerin fiyat seçeneklerini de öğrenebilirsiniz.

Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 kcal tam yoğuşmalı kombi özellikleri arasında konforlu ve enerji tasarrufu olması önde geliyor.  Düşük ses seviyesi, yalın bir tasarımı bulunuyor. Paslanmaz çelik silindirik brülörü, zararlı madde emisyonu ve sessizlik sağlıyor. %17 modülasyon aralığı bulunuyor. Inox-Radial ısıtma yüzeyi paslanmaz çelikten oluşuyor. Bu özellik de uzun süreli kullanımlar ve güvenlik sağlıyor. Büyük güç aktarımı küçük hacimdeki dairesel yapıları tarafından gerçekleşiyor. Laminar bir akış ile yoğun ısı transferi sağlanıyor. Sıcak su temini ve yüksek sıcak su imkânı bulunuyor. Kontrol paneli ve dijital göstergesi ile sıcaklık isteğe göre ayarlanabiliyor. Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 kcal tam yoğuşmalı kombi incelemesi yapıldığında dijital oda termostatı sayesinde konforlu ve enerji tasarruflu ısınma sağlandığı görülüyor.

Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi Kullanımı

Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 kcal tam yoğuşmalı kombinin bakımı ve kurulumu oldukça kolay oluyor. Tesisat bağlantıları AquaBloc’ a entegre ediliyor. Bir araç ve alet kullanmadan kolayca olduğu yerden sökülebiliyor. Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 kcal tam yoğuşmalı kombi kullanımı belirlenen ısı seviyesi üzerinden gerçekleşiyor. Isı seviyesine ulaşılmadan, içerisindeki sıvı değişiyor. Bu şekilde sıcaklık akışı sağlanıyor. Radyatör 50 derecenin altında olduğunda yoğuşmalı kombi iş yapmaya başlıyor. Kullanıcılar genellikle enerji tasarrufu için tercih ediyor.

Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Hepsiburada rehberliğinde Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 kcal tam yoğuşmalı kombi nasıl sorusunu kolaylıkla yanıtlayabilirsiniz. Bu sayede yaşam alanınız ya da işyeriniz için doğru kombi seçimini de yapabilirsiniz. Kombi kriterlerinize ve fiyat aralığınıza göre Hepsiburada içerisinde ilgilenebileceğiniz kombileri görüntüleyebilirsiniz. Kombi alternatiflerinizi fiyat, yorum, puan, teknik özellikler başlıklarına göre karşılaştırabilirsiniz. Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 kcal tam yoğuşmalı kombi fiyatlarını karşılaştırırken, kıyaslama yaptığınız kombilerin aynı ya da benzer özelliklere sahip olup, olmadığına dikkat edebilirsiniz. Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 kcal tam yoğuşmalı kombi yorumları ve fiyatları sayesinde de tam yoğuşmalı kombi kullananların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Viessmann Vitodens tam yoğuşmalı kombi modelinden memnuniyet seviyelerini de öğrenebilirsiniz. Bu sayede Viessmann Vitodens tam yoğuşmalı kombi karşılaştırmasını hızlı ve kolaylıkla sonlandırabilirsiniz.

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar işaretlenir *