Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw Yoğuşmalı Kombi

Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)

Buderus Logamax Plus Gb122-İ-24Kd-H Erp Yoğuşmalı Kombi

Öne Çıkan Özellikleri
▶ 24 Kw Isıtma Ve 30 Kw Sıcak Kullanım Suyu Kapasitesi
▶ Geniş Modülasyon Aralığı İle Çok Düşük Isı İhtiyaçlarında Bile Verimli Çözüm, 1:10 Modülasyon
▶ Yoğuşma Teknolojisi Sayesinde Yüksek Verimli, Erp Enerji Verimliliği 94%
(Eski Verim Ölçüm Değerine Göre; 109,5%)
▶ Çok Sessiz, Erp Ses Gücü Seviyesi 44 Db(A)
▶ Kompakt Boyutlar (Konvansiyonel Cihaz Ölçülerinde)
▶ *** 3 Yıldız Sıcak Kullanım Suyu Konforu, 24 Plakalı Eşanjör
▶ Yeni Kullanıcı Arayüzü Ve Tüm Yeni Buderus Oda Kumandaları İle Kullanılabilen Gelişmiş Elektronik
Malzeme Numarası, Cihaz Kodu Ve Açıklamaları
Yeni Tasarım, Kompakt Ölçüler, Kolay Kullanım
Yeni Nesil Yoğuşmalı Cihazımız Konvansiyonel Cihaz Boyutlarında Oldukça Kompakt Dizayn Edilmiştir Ve Hafiftir. Yeni Akıllı Askı Aparatı Ve Yüksek Baca Atış Mesafelerine Sahip Olması Da Hem Montaj Esnasında Hem De Montaj Yeri Bulmakta Kolaylık Sağlar. Cihazın 7 Tuşlu Yeni Kullanıcı Arayüzü Ve Yeni Nesil Lcd Ekranı Sayesinde Kullanımı Çok Basittir.
Yüksek Verim, Geniş Modülasyon Aralığı Ve Düşük Enerji Kullanımı
C6-1 Adlı Eşanjörümüz Yeni Tasarımında Isı Bloğu Yenilenmiş Ve 94% Erp Verimine Ulaşmıştır. Bununla Beraber Yeni Venturi Tasarımı Kullanılmış Ve 1:10 Modülasyon Oranına Ulaşılmıştır. Yani Cihaz İhtiyaç Olmaması Durumunda Kendini Kapasitesinin 10’Da 1’İ Kadar Kısabilmekte Böylece Boşuna Gaz Tüketimi Yapmamaktadır. Tasarımda Fan Üst Taraftan Yan Tarafa Alınarak Yerden Tasarruf Sağlanmıştır. Eşanjör Temizliği Oldukça Kolaydır. Cihaz Standby Halindeyken Sadece 2,5W Elektrik Harcar.
Çok Sessiz
24 Kw Maksimum Mahal Isıtma Kapasitesinde Sadece 44 Db(A) Ses Gücü Seviyesine (Erp Tarafından Ölçülen Ses Değeri) Sahiptir. Bu Yönü İle Piyasada Eşsizdir.
Kolay Servis Edilebilirlik
Cihaz Sökülebilir Yan Panellere Sahiptir Bu Da Cihaza Müdahale İçin Daha Fazla Alan Olması Anlamına Gelir. Cihazın Kapağı Açıldığında Tüm Komponentlere Cihazın Ön Tarafından Ulaşılabilmektedir. Bu Yönü İle Kolay Servis Edilebilirliğe Sahiptir. Ayrıca Doldurma Musluğu Vanası Çevirme Aparatını Güçlendirmek İçin Bir Plastik Destek Parçası Eklenmiştir.
Erp Uyumlu Pompa Ve Dış Havaya Bağlı Çalışma Özelliği
Gb122İ Cihazımızda Frekans Sürücülü (Modülasyonlu – Erp Uyumlu), Düşük Elektrik Tüketimine Sahip Pompa Bulunmaktadır. Ayrıca Oda Kumandası Olmadan Direkt Elektronik Karta Takılan Dış Hava Sensörü İle Dış Havaya Bağlı İşletim Yapabilir.
Arttırılmış Baca Mesafeleri
Gb122İ Kombilerin Arttırılmış Baca Mesafeleri (80/125’Lik Baca Kullanılması Durumunda 28M’Ye Kadar) Montaj Yeri İçin Esneklik Sağlar.
Teknik Veriler
Teknik Özellik Birim Logamax Plus Gb122İ Kombi (Doğalgaz) Maks. Nominal Isıtma Kapasitesi (Pmax) 40/30 °C Kw 25,2
Maks. Nominal Isıtma Kapasitesi (Pmax) 80/60 °C
Kw
24,0 Min. Nominal Isıtma Kapasitesi (Pmin) 40/30 °C Kw 3,4
Min. Nominal Isıtma Kapasitesi (Pmin) 80/60 °C
Kw
3 Sıcak Kullanım Suyu İçin Maks. Nominal Isıtma Kapasitesi (Pnw) Kw 29,4
Verim Min. Kapasite Isıtma Eğrisi 36/30 °C
%
109,5 Kullanım Suyu Ayar Sıcaklığı ⁰C 35-60
Maks. Sıcak Kullanım Suyu Miktarı
L/Dk
14 Elektrik Gerilimi V Ac 230
Çekilen Stand-By Gücü
W
2,5 Ses Gücü Seviyesi Db(A) ≤44
Nox Sınıfı
-
6 Gidiş Suyu Ayar Sıcaklığı ⁰C 30-82
Isıtma İçin Müsaade Edilen Maks. Çalışma Basıncı (Pms)
Bar
3 Ağırlık Kg 36
Ölçüler Y × G × D
Mm
710X400X300
Maksimum Baca Mesafeleri
Aksesuarlar
Buderus’Un Standard Yoğuşmalı Baca Setleri Ve On/Off Ve Ems Oda Kumandaları İle Uyumludur. Gb122İ Demo Kombi İçin Malzeme Numarası; 7-736-901-684.
Gaz Dönüşüm Setleri
Erp Etiketi Ve Erp A+ Sistem Etiketi Hakkında
Cihazın Erp’Ye Göre Nominal Kapasitesi 24 Kw, Mahal Isıtma Verimliliği 94%’Dür. Mahal Isıtma Ve Sıcak Kullanım Suyu Sezonsal Isıtma Verimlilik Sınıfları A’Dır.
Modülasyonlu Ve Dış Havaya Göre Çalışan Bir Oda Kumandasıyla Oluşturulan Sistemde, Bu Özelliklere Sahip Oda Kumandalarının Getirdiği İlave 4 Puan İle Toplam Sistem Verimliliği 98%’E Çıktığı Üzere Sisteme Ait Olan Sezonsal Mahal Isıtma Enerji Verimliliği Sınıfı A+’A Çıkmaktadır.
Örnek Sistemler:
Gb122İ > A+ Sistem Verimliliği
Sistem Etiketleri Buderus Web Sitesindeki Erp Programından Oluşturulabilir (1 Eylül Tarihi İtibari İle).

Not: Kombi montajları yetkili servis tarafından ücretsiz yapılmamaktadır. Kombi montajı alıcıya aittir. Kombi montajından sonra bölgenizdeki gaz dağıtım firmasından uygunluk veya değişim belgesi almanız gerekmektedir. Daha sonra aldığınız markanın müşteri hizmetlerini arayarak cihazın devreye alınması için ücretsiz servis talep edebilirsiniz.

Alman markası olan Buderus; yoğuşmalı kombiler, boylerler ve oda kumandaları üretimi yapıyor. Buderus’un bu bireysel ürünlerinin yanı sıra ticari ürünleri de bulunuyor. Markanın ticari ürünleri arasında; güneş sistemleri, yer tipi kazanlar ve ısıtma yan elemanları gibi seçenekler yer alıyor. Buderus kombiler çevre dostu olmaları ve tasarruflu çalışmaları ile tercih ediliyor. Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw yoğuşmalı kombi; yoğuşmalı ısıtma tekniği ile çalışıyor. Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw yoğuşmalı kombi incelemeleri ile kombi modelini yakından tanımak mümkün oluyor. Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw yoğuşmalı kombi özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için Hepsiburada’nın sunduğu sistemden yararlanabilirsiniz. Beyaz renkte tasarlanan Buderus kombi modelinin yüksekliği 710 mm, genişliği 400 mm, derinliği 300 mm ve ağırlığı 36 kilogram. Buderus kombi modelinin ısıtma tekniği yoğuşma, baca tipi hermetik ve yakıt tipi de doğalgaz. Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw yoğuşmalı kombi nasıl sorusunu yanıtlamak amacıyla teknik detaylarını öğrendiğiniz gibi kombi kullananların yorumlarını da okuyabilirsiniz. Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw yoğuşmalı kombi incelemesi aracılığıyla da kombi modelinin özellikleri, kullanımı gibi ayrıntılara erişebilirsiniz. Aynı zamanda Buderus kombi modellerini fiyat, özellik ekseninde araştırarak, hangi kombi modelini seçeceğinize karar verebilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) Özellikleri

Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw yoğuşmalı kombi özellikleri ile kullanıcısının düşük yakıt tüketimine nazaran yüksek verim elde etmesini sağlıyor. LPG- doğalgaz ile çalışan Buderus yoğuşmalı kombi ile, yakıt tüketiminde tasarruf elde ediliyor. Yoğuşmalı çalışma tipi sayesinde aynı enerjinin defalarca döndürülmesini ve bu enerjiden tam verim alınmasını sağlıyor. 20640 kcal / saat kapasitesi sayesinde de yüksek sıcaklıklara aniden çıkabiliyor. Böylece bulunduğu ortamın istenen sıcaklık değerine gelmesi için uzun süreler çalışması gerekmiyor. 20000 kcal / h kapasite sınıfı ile bu özelliğini pekiştiriyor.  20 mbar doğalgaz basıncı ve 30 mbar LPG gaz basıncı ile de çalışma hızında ve çıktığı sıcaklıklarda azalmalar meydana gelmiyor.  Bu sayede Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw yoğuşmalı kombi, verimlilik bakımında 3 yıldız alıyor. Çift eşanjörü sayesinde kombi ve musluklara giden sular farklı eşanjörlerde ısıtılıyor. Bu sayede musluklardan sıcak su alınması esnasında kombilerde sıcaklık düşüşü olmuyor. Kombi ve musluk suları tamamen birbirinden bağımsız olarak ısıtılıyor.

Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw yoğuşmalı kombi alımı sonrasında sıkıntı yaşamamak amacıyla bazı noktaları önceden kontrol edebilirsiniz. Bu sayede beklenmedik sorunlarla karşılaşma riskini de minimize edebilirsiniz. Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw yoğuşmalı kombi yorumları ile kombinizi kullanmaya başladıktan sonra neler yaşayabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu sebeple Buderus kombi modeline gelen yorumları okuma konusunda hassas davranabilirsiniz. Kombinin yaşam alanlarını yerleşmesi için önceden ölçülerini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca kombiyi yerleştirirken alan kadar ne kadar ses çıkardığı da önem kazanıyor. Bu yüzden kombi ölçülerine ve ses seviyesine bakabilirsiniz. Ayrıca kombi modelinin yıllık enerji tüketimine ve kullanımının kolay olmasına dikkat edebilirsiniz. Minimum ve maksimumdaki petek ve su değerlerinin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar işaretlenir *